ААП кидає підтримку за реформу охорони здоров’я

ААП (Асоціація щодо поліпшення становища пенсіонерів) є переважаючим лобістської групи для літніх людей в Сполучених Штатах. Реформа охорони здоров’я є питанням, яке впливає на багато літні сьогоднішній день багато стурбовані тим, що їх Medicare або вигод Medicare Advantage будуть скорочені. Один з методів, запропонованих для пошуку фінансування, щоб забезпечити більше американців полягає у відшкодуванні милі Medicare до лікарів, це може призвести до зменшення числа practictioners які готові прийняти Medicare. Ось чому це дивно, що організація оголосила про свою підтримку демократичного законопроекту про реформу охорони здоров’я. Їх потужність (40 млн американців у віці старше 65 років мають ярого учасників) має потенціал, щоб підштовхнути Палати представників і Сенату рахунки над кількістю голосів, необхідних, щоб пройти. У результаті, деякі республіканці ставлять під сумнів статус ААП якості безпартійного організації. Треба сказати, однак, що ААП зробила ворогами політиків в обидві сторони в минулому, і їх уявній нейтральності дає свої погляди більше довіри.

Вірте чи ні, насправді ААП насмілюються поставити під загрозу бізнес своїх власних корпоративних партнерів. Він робить гроші на Medicare Advantage плани та інші продукти, що продаються UnitedHealthcare та інших медичних страхових компаній. Реформа виборчої ААП є підтримка буде, насамперед, побачити значні скорочення Перевага Medicare. ААП чиновники наполягають, що той факт, що вони збирають більше $ 220 мільйонів на рік з ААП марки страховка не змусить їх є конфлікт інтересів. Так як вони, схоже, готові пожертвувати своєю власного прибутку за те, що вони вважають, що більше хорошого, респондентів недавнього опитування мають більше довіри до них рекомендувати право рішення для наших криза охорони здоров’я. Більшість незалежних і демократів мати більше впевненості в ААП, ніж в медичних страхових компаній. Навіть республіканці в рівній мірі впевнені в організації літніх людей.

Тим не менш, залишається питання: чому б ризик ААП відчуження значної частини своєї бази? Зрештою, пенсіонери постійно були демографічні мірою підтримують реформи охорони здоров’я – значною мірою, так як у них є, що втрачати. Може бути, той факт, що більша частина скорочень бюджету будуть покриватися Medicare Advantage на відміну від стандартного Medicare сам очікував, щоб пом’якшити удар. Більшість літніх людей хотіли б зберегти Medicare Авантаж програм живий, але ні в якому разі є ці програми були ідеальними. Багато з них були проблеми з відшкодуванням урядом приватним страховикам для цього додаткове покриття протягом багатьох років. Йдеться про сумнозвісну “дірка від бублика”: кожен рік, Medicare Advantage охоплює певний рівень витрат на медичне обслуговування пацієнтів, поки не доведеться платити всю суму з своєї кишені. Хоча план Medicare Advantage вмирає знову після певної кількості (часто $ 5000 на рік), проводячи велику страхувальників має тенденцію падати трохи менше цієї суми. (Між тим, вони продовжують сплачувати страхові внески за їх план медичного страхування.)

Конгрес щосили, щоб законопроект був прийнятий якнайшвидше, будинок можуть навіть проголосувати за нього в минулі вихідні. Одинадцятий-годинна підтримка ААП підвищить шанси на реформу. Багато літніх може бути вокальним, коли протилежні реформи, але це не справедливо припустити, що представники старшого покоління, які “вже отримали їх» і громадських планів медичного страхування, доступних для них не дбає про маси незастрахованих молодих людей. Деякі критики, що базуються на їх бажання уникнути осідлати майбутніх поколінь з масивними національного боргу, в той час як інші пенсіонери вважають, що страхування наше населення є кращим способом, щоб віддати. У кожному разі, літні люди грають важливу роль в дискусії щодо реформи охорони здоров’я.