І ваші претензії страховий тариф

Якщо у вас є $ 1500 кліщі буфера або ви списати Бентлі, це не має значення. У будь-якому випадку, якщо ви вважається на вині, або частково на вині, ваше підвищення ставки буде грунтуватися на тому, що ви потраплю в аварію, а не на суму позову. Багато водіїв роблять невеликі претензії по $ 1500 і в кінцевому підсумку платити тисячі доларів за це в страхових премій. Будь-яке повідомлення про ДТП, навіть якщо не було ніяких пошкоджень взагалі, залишається на вашій страховки протягом шести довгих років, серйозно впливають страхові тарифи.

У більш низькі ставки страхування означає погане обслуговування, розчарування і невдоволення? NO. Авто страхові поліси однакові, слово в слово. Водії з високі страхові тарифи не отримують додаткове освітлення або більше значення. Всі стандартні страхові компанії повідомляють, що їхні претензії рівні задоволеності від 75% до 85%. Ви ніколи не будете знати, якщо ви будете мати претензій проблемою, поки у вас є, незалежно який страховий компанії ви з або скільки ви заплатили за страховку.

Претензії History Report: Коли ви отримуєте онлайн цитати з сайту, таких як InsuranceHotline.com, ви отримуєте доступ до звіту Історія претензій. Даний звіт показує всі ваші претензії, так як Ви були вперше ліцензовані. Як ваш звіт кредитної історії, це добре для вас, щоб періодично перевіряти цей звіт, щоб переконатися, що вона є абсолютно точним. Ваш страховий тариф залежить від нього!

аварії вибачення
Багато страхових компаній по всій Канаді і США використовують термін “Аварія Прощення”, щоб залучити новий бізнес. Будьте обережні, тому що це не обов’язково означає, що ваша страхова компанія буде пробачити тебе за те, що нещасний випадок.

У Канаді, якщо ваша страхова компанія пропонує “Аварія Прощення”, це означає, що якщо у вас є на вині аварії вашої “зірки” крапель. Коли ваш рейтинг падає, ваш зростання цього показника.

У результаті аварії також з’являється на вашому страхових претензій запису і буде проти вас протягом шести років. Термін “Аварія Прощення” буде точніше було б назвати “Падаюча зірка”.

Щоб визначити справжнє визначення “Аварія Прощення”, запитайте у свого страхового представника на наступні питання:

1. Буде аварії йдуть на моєму альбомі претензії?
2. Чи буде моя ставка збільшиться на оновлення?
3. Чи буде мій кращий “Зірки” падіння?

Якщо “так” і є відповідь на всі ці питання, запитайте у свого агента, щоб вказати, де, власне, прощення.

вимог захисту
Претензії захисту тримає ваш страховий тариф від збільшення при продовженні, після на вині аварії. У результаті аварії, однак, бути записані на історію Вашого водійського посвідчення.

Претензії захист знята після претензії. Друга аварія не було б цього захисту.

Нових аварій або комбінація претензій і квитки на водіння порушень може призвести до невідновлення вашої політики. У деяких випадках, претензій захисту дає право страхувальнику додатково на вині позов страховик відмовиться відновити політику.

Більшість страховиків буде продавати водіїв, які їздили протягом 5 років і більше безаварійної захист претензій. Якщо ви маєте право, купити його. Це схоже на покупку страхового тримати ваші страхові внески низькими. Вартість, як правило близько $ 35 до $ 50 доларів на рік. Але перш ніж зробити це, переконайтеся, що ви зі страховою компанією, яка має кращий курс. В іншому випадку, все, що ви будете робити платить більше грошей, щоб захистити паршивий ставкою.

Ремонтні майстерні
Після аварії, ваша страхова компанія може запропонувати, де взяти машину, щоб відремонтувати. Перевага використання одного з ваших страхових компаній переважним ремонтних майстерень в тому, що вони гарантують ремонт.

Ваші права: незважаючи на який магазин ваша страхова компанія пропонує, в кінцевому рахунку, ви маєте право вибрати місце, куди ви хочете отримати відремонтувати автомобіль. Це закон. Перевага використання ремонтної майстерні за вашим вибором, що вони можуть виступати в якості посередника, якщо ви незадоволені оцінкою регулювальника того, що потребує ремонту.

Ремонт роботу: Перед тим, як дозволити будь-який ремонт, переконайтеся, що ви показуєте свою страхову компанію оцінку. Страхові компанії будуть відновити ваш автомобіль до того ж стану, що він перебував до аварії. Попередній збиток не покривається. Шахрайської спробі отримати страхової компанії виплатити за збитки, не пов’язаних з аварією, які можуть їх заперечувати виплати реальної вартості вашої претензії. Настроювачі високотехнологічні способи визначення попереднього пошкодження не в результаті нещасного випадку, і ви могли бути пред’явлені звинувачення в шахрайстві.

Отримати обладнання: Як правило, якщо транспортний засіб становить менше двох років, ви повинні отримати виробника оригінального устаткування (OEM) частини. Старі автомобілі будуть відремонтовані за допомогою післяпродажне частин або використаних деталей. OEM частина приходить від оригінального виробника; післяпродажне частина видобуває окрему компанію. Це виглядає на отримання торгової марки в порівнянні з не ім’я продукту. Як тільки транспортний засіб зупиняється, за законом ви отримаєте мінімальні гарантії в три місяці, або 5000 км, що настане раніше.

Як правило, ви повинні отримати 2-річну гарантію. Ви повинні проаналізувати це, коли ви телефонуєте навколо для оцінок.

Перед розігнавшись, перевірте стан ремонтованої площі крупним планом і на відстані, вивчити кольору фарба для матчу, текстури і більш-спрей, тест-драйв, щоб перевірити механічний ремонт, і переконайтеся, що автомобіль чистий. Якщо ви не задоволені, то вже ваші проблеми негайно.

У більшості автомобілів, то фарба не буде проблемою, якщо це не старий транспортний засіб, як первісний колір можливо, зник з плином часу.

Вартість Вашого автомобіля після аварії: Багато хто вважає, що автомобіль ніколи не буде їздити на таких же, якщо він підтримує важкі ушкодження. Тепер це міф. Десять років тому, це може бути правдою, але з сучасними технологіями, рами та інші частини можуть бути відновлені в їх первинному стані.

Тим не менш, страхові компанії в Канаді не відшкодує вам за «втрату вартості” для вашого автомобіля через аварію. Страхові компанії платити за ремонт тільки. Якщо ви вирішили продати або обміняти в вашому автомобілі, може бути залишкової вартості, оскільки вона була в аварії. Деякі дилери мінус $ 1500 до $ 2000 від значення через зіткнення.

У США, однак, деякі страхові компанії приймають нове значення транспортного засобу до уваги при врегулюванні претензій. Кращим рішенням було б в гараж, де ви, швидше за все, щоб купити новий автомобіль Зроби ремонтних робіт. Нехай вони переговори з страхової регулятор, щоб зробити такого ступеня, що автомобіль, який вони відремонтували не варто стільки, скільки автомобіль перед ремонтом.

Страховий регулятор: Не всі претензії регуляторів будуть створені рівними. Якщо ви незадоволені своїм регулятором, є варіанти доступні для вас. Ви можете говорити з різними рівнями у відділ претензій страхової компанії. Ви також можете поговорити з Омбудсмен компанії. Якщо ви все ще незадоволені тим, як ваші претензії в даний час розглядатися, ви можете звернутися в провінції або регулюючий орган держави з питань страхування і поговорити з їх омбудсмена.

Оренда автомобіля: У той час як ваш автомобіль знаходиться в магазині, ви, ймовірно, маєте потребу в прокатному автомобілі. Це здійснюється в рамках страхового схвалення називається “неможливість використання”. Ціна на схвалення становить близько $ 20, і якщо ви його ще немає, отримати його! Якщо ви на-винен в аварії, ваші витрати на оренду транспортних засобів будуть покриті. Якщо ви на 100% не на вині і не мають такого схвалення, ви все одно можете отримати його в рамках “прямої компенсації» частину страхового поліса, у відповідності з політикою обмеження і межі.

Страхові тарифи: страх різкого підвищення страхових є багато людей, платити за збиток зі своєї кишені. Багато магазинів тіло тепер запитати, чи є ремонти будуть покриватися за рахунок страхування або з власної кишені, так як деякі ремонтні майстерні тепер пропонують плани виплат.

Метою страхування є повернути вас в місце, де ви перебували до втрати. На жаль, це не включає в себе ваші страхового тарифу.

Оцінити порівняння: сплати страхових тарифів на один нещасний випадок протягом двох років може коштувати більше, ніж ваш автомобіль стоїть. Так що будьте обережні і робити математику. Може бути, вам не потрібні зіткнення освітлення, заощаджуючи ваш страхування доларів.

Ось приклад з 1997 Chrysler Intrepid, в’їхав у столичній області, що показують поширення 30 страхові тарифи компанії, нижчого до вищого. Щоб придбати цей автомобіль буде коштувати близько $ 3000. Суму для страхування після однієї аварії, яка впливає на вашу швидкість протягом 6 років, більш ніж у два рази витрати на купівлю автомобіля.

профілем низька висока
очистити $ 1463 $ 2629
1 аварія $ 2634 $ 8212
2 нещасних випадки $ 5627 $ 8427