Історія і походження медичного страхування Грузії

У 19 столітті, страхування на випадок інвалідності сталося, під назвою “страхування від нещасних випадків.” Це де медичне страхування Грузії політику прийшли. Коли почалася сучасна медицина, в 1920-х, лікарні і лікарі почали можливість надійно лікування хвороби та хвороби. Потім вони почали стягувати більше, ніж більшість людей могли б заплатити. Це, як необхідність планів медичного страхування Грузії сталося. Лікарні в Далласі створили систему, щоб допомогти людям покриття лікарняних витрат. Це примітивна система стала як те, що медичне страхування Грузія планує в даний час. Насправді, система, створена Даллас лікарня стала Blue Cross Blue Shield медичного страхування Грузії компанії. У той час, вони були некомерційні компанії.

Тоді, в 1940 році, приватні медичні страхові компанії Грузії отямився, під час війни, щоб допомогти співробітникам підприємства Рекрут, пропонуючи їм медичного страхування плани Грузії, поряд з компенсацією. Це призвело до зростання медичних страхових полісів. До того як медичне страхування Грузії плани, люди повинні були платити за кожну послугу з власної кишені. Це називається плату за послугу. Протягом першої половини 20-го століття, медичне страхування Грузії HMO планів виникла.

Грузія досить традиційний медичного страхування Грузії політику, як і більшість інших держав у Сполучених Штатах Америки. Виняток становлять значну Каліфорнії. У них є офіс спрямовані на надання допомоги людям отримати кращу можливу турботу. Каліфорнія також є одним з небагатьох держав, яке має урядовий департамент з контролю і регулювання планів медичного страхування. Приблизно 82% жителів Грузії мають медичної страховки Грузії плани. Приблизно 87% каліфорнійців мають деяку форму медичного страхування.

Каліфорнія була набагато більш агресивними про реформу охорони здоров’я, під керівництвом губернатора Шварценеггера. У штаті Джорджія, не було так багато акценту на зміну поточного медичного страхування Грузії системи. Там була пророблена велика робота про розвиток медичного страхування Грузії плани, які забезпечать охоплення дітей у віці до 21 року. Є три медичного страхування Грузії компаній, які мають плани для дітей, які субсидуються урядом. Є комітети на місці, хоча, щоб спробувати реформувати медичне страхування Грузії системи. Однак Грузія є однією з небагатьох держав, які не мають медичного страхування Грузії ризику басейн, який захищає людей, які не можуть отримати медичну страховку Грузії освітлення на всіх через хронічну хвороби або слабкого здоров’я.

Так Blue Cross Blue Shield є одним з оригінальних носіїв медичного страхування, і тепер вони є одним з постачальників медичного страхування Грузії. Вони були приблизно з 1920-х років, як і багато інших про медичне страхування перевізників Грузія планують тут, у державі. Медичне страхування Грузії плани були навколо протягом довгого часу, і буде продовжувати бути поруч, хоча, як вони представлені може бути реформована. У цей час більшість американців все ще хочете медичного страхування Грузія планує надходити з приватного ринку, а не від уряду. Деякі люди вважають, що державне страхування здоров’я не буде настільки ж доступним, зручним і ефективним як для приватного страхування здоров’я Грузія планує отримати від приватних компаній страхового ринку.