Історія та огляд терміну страхування життя

терміну страхування життя

Страхування життя є предметом, який приносить на багато різних думок. Хоча деякі вважають, що це марна трата грошей або навіть вважали азартні ігри, більшість людей розуміють, що страхування життя в основному використовується для забезпечення того, щоб ваша сім’я або вигодонабувача добре піклуються в разі вашої смерті. Страхування життя також гарантує, що ваша родина буде в змозі піклуватися про своє поховання та похоронну витрати.

Хоча Є багато різних типів політики, наскільки страхування життя, то, Термін страхування життя вважається «чистою страхування”, тому що не будує грошову вартість, як і інші політики. Хоча деякі поліси страхування життя використовуються як один з видів заощаджень або пенсійного рахунку, довгострокової політики на місці протягом певної кількості часу і виплачується тільки у випадку смерті. Термін життя є найбільш практичним і безкорисливої ​​спосіб гарантувати, що ніхто не повинен турбуватися про те, як піклуватися про вас в разі вашої смерті.

Історія страхування життя

Як і більшість речей древніх, Рим записаний одним з перших полісів страхування життя, в існуванні. Римська групи, звані Fratres (або захоронення клуби) зібралися разом, щоб встановити цю форму безпеки для своїх працівників. Ці політики були створені бідних платити за похорон іншими членами клубу і допомогти вижити родині матеріально.

Перша страхова компанія в США було розпочато в 1735 році. Це Південна Кароліна компанія, називається земляцтва, тривала до 1740 року. У 1759 році перша компанія по страхуванню життя була заснована у Філадельфії Синод пресвітеріанської церкви. Вона була розпочата в інтересах сім’ї пресвітеріанської міністрів. Як і римляни, основні фінансові потреби залишилися в живих членів сім’ї буде піклуватися про.

Що стосується давніх часів, суспільство знає, що ті, хто залишився позаду потребують свого роду фінансової безпеки після смерті коханої людини. Безсумнівно, здається, що навіть у давні часи, поховання та похоронну витрати тільки було достатньо, щоб витерти заощадження сім’ї. У випадку сім’я є бідною, належного поховання може бути навіть і мови.

Хоча ніхто не любить думати про смерть і вмирання, термін страхування життя є те, що дуже потрібно. Травма втрати коханої людини, очевидно, емоційно і психічно зливу і принаймні поліс страхування життя дозволяє доданої фінансовий тягар бути усунені. Вибір правильної політики з урахуванням ваших потреб є ключем до планування безпечного майбутнього для Вашої родини.

Найбільш практичний вибір

Якщо ви шукаєте простий спосіб піклуватися про вашу сім’ю після ваше проходження, термін страхування життя, здається, найбільш практичний шлях. Навіть з мінімальним політики, ви можете гарантувати, що ваша родина буде в змозі заплатити за поховання та витрати на похорон. Якщо у вас є діти, ми сподіваємося, ваша політика дозволить їм вступити до коледжу або, можливо, будинку вашої родини може бути погашений.

З появою Інтернету, легко вивчити різні типи термін страхування життя доступні в Інтернеті, а також вимоги, які кожен носій може бути. Ви можете отримати швидкий цитати, а також онлайн. Деякі термін компаній зі страхування життя навіть не пропонують “без медичного обстеження” політики або “дешево” політики, які є доступними. Умови як правило, працюють в 10 рік періоду – 10, 20 або 30 року політики є нормою.

що далі?

eQUOTE може допомогти Вам з усіма вашими потребами страхування життя, відвідавши їх в Інтернеті або зателефонувавши безпосередньо.