Історія страхування

Концепція страхування все більше набирають популярність навіть в Індії, хоча замість того, щоб розглядати як захисний екран, його розглядається в якості інвестицій. Страхування можна розглядати як обіцянку відшкодування конкретних потенційних майбутніх втрат для періодичного платежу між страховиком і страхувальником.

Наскільки важливим є страхування насправді? Страховий продукт розроблений таким чином, щоб захистити життя і / або майну громадянина, компанії або іншої юридичної особи від втрат у зв’язку з непередбаченими обставинами.

Було б неправильно сказати, що концепція страхування так само стара, як і людське суспільство. У стародавні часи, якщо будинок людини згоріли, інші члени громади допомагали будувати нову, сприяють необхідних ресурсів.

У вже в 3-м і 2-м тис. до н.е., китайські та вавилонські трейдерів практикуються методи передачі ризику. Китайці відомі поширювати свої товари через багато суден обмежити втрати, пов’язані, якщо корабель затонув при проїзді через зрадницькі річкових порогів.

Страхування практикувалося вавілонянами у вигляді системи, знаменитий Кодекс Хаммурапі, гр. 1750 до н.е. і на початку середземноморських купців парусного спорту. Якщо комерсант взяв кредит для фінансування його пересилку, він також сплатити кредитору додаткові суми в обмін на гарантії кредитора, щоб скасувати позики в разі відвантаження бути вкрадений.

Концепція страхування був також популярний серед іранських Ахеменідів монархів Ірану, які були піонерами у страхуванні свого народу. Вони пішли додатковий крок, реєструючи процес страхування в державних нотаріальних конторах. Страхування було майже церемоніальним і проводили щороку в Norouz (початок іранського Нового року). Керівники різних етнічних груп, а також інші бажаючі взяти участь, вручила подарунки монарху. Найголовніший подарунок був представлений під час спеціальної церемонії. Коли подарунок був коштувати більше, ніж 10000 Деррік (Ахеменідів золота монета) випуск був зареєстрований у спеціальному офісі. Це було вигідно тим, хто представив такі спеціальні подарунки. На думку інших, подарунки були справедливо оцінені довірені особи суд. Тоді оцінка була зареєстрована в спеціальних відділеннях.

Люди в Родосі придумав концепцію “загальної середньої”. Торговці, чиї товари були відправлені разом платитимуть пропорційно розділений премії, яка буде використана для відшкодування будь-якого торговця, чиї товари були викинуті за борт під час шторму або затоплення.

Страхування Страхування життя і здоров’я були приблизно з 600 р. н.е., коли греки і римляни, які організували гільдію називають “доброзичливий товариства”, який дбав про сім’ю і витрати майбутніх похорону членів після смерті. В кінці 17 століття в Англії, “дружніх товариств”, де люди існували пожертвував кошти, які будуть використовуватися для надзвичайних ситуацій. Це було набагато раніше, ніж концепція страхування був офіційно приніс на місце.

Це було в 14-му столітті в Генуї, що придумав концепцію окремими договорами страхування, які не були в комплекті з кредитами. Страхові пули були підтримані іпотечного майна.

В кінці 17-го століття, концепція морське страхування існувало в конкретній формі.

Сучасна концепція день страхування має свій початок у Великий лондонський пожежа 1666, який знищив 13200 будинків. Це призвело до створення першої пожежі Англії страхової компанії, “протипожежна служба”, щоб гарантувати, цегла і рами будинків Миколою Barbon в 1680 році.

Перша страхова компанія в США андеррайтером по страхуванню від пожежі і був сформований у Чарльз-Таун (сучасний Чарлстон), Південна Кароліна, в 1732 році. Бенджамін Франклін популяризувати практику страхування, особливо від пожеж у вигляді вічного страхування. У 1752 році він заснував Contributionship Філадельфії щодо страхування від втрати будинків в результаті пожежі. Страхування пройшла довгий шлях сьогодні