Історія синього хреста

Блакитного хреста і Блакитного щита асоціація є найбільшою приватною системи медичного страхування в США (включаючи Пуерто-Ріко) і Канади. Він складається з 55 незалежних, локально управляється Блакитного хреста і Блакитного щита плани, які в сукупності умови медичного страхування на більш ніж 88 мільйонів чоловік в 2003 році.

Для його початку нам потрібно повернутися в 1929 році людиною namedJustin Форд Кімбол, коли він став віце-президентом університету Baylor у Далласі, штат Техас. Він був досвідченим адміністратором, так як він очолював медичний коледж, школа медичних сестер, Коледж стоматології, та Університетської клініки.

Незабаром після вступу роботу, він розробив план медичного обслуговування, яка гарантувала вчителів 21 днів стаціонарного лікування за 50 центів AMonth. Плану незабаром поширився на інші групи співробітників в Далласі, а потім аналогічні плани почали виникати по всій країні.

Тим часом, приблизно в той же час, що Кімболл створював свій план, Блакитний щит концепція стає популярним в лісовій та гірничодобувної табору Тихоокеанському Північно-Заході. Серйозні травми і хронічні захворювання були поширені серед цих працівників, які були в дуже шкідливих і небезпечних робочих місць.

Їх роботодавці побачили необхідність надання медичної допомоги для них, і вони домовилися з лікарями, щоб платити їм щомісячну плату, щоб піклуватися про медичні потреб працівників. Ці програми пізніше стали так звані блакитні плани щита.

Що стосується хрест символ, він був вперше використаний в 1934 реклама для лікарні Service Association, яка пізніше стала відома як Blue Cross і Blue Shield штату Міннесота.

Джозеф Біндер, віденського художника, був прийнятий на роботу секретаря компанії EA ван Steenwyk щоб створити сайт, який включав синій грецький хрест. Ван Steenwyk використовував символ для ідентифікації його здоров’я плани компанії, а потім Blue Cross почав використовувати його в інших частинах країни.

У 1939 році Американська асоціація лікарень, яка була заснована в Чикаго, почав використовувати синій символ хреста, щоб вказати, що плани в галузі охорони здоров’я по всій країні відповідають певним стандартам.

AHA продовжували використовувати символ до 1960 року, коли Blue Cross Асоціація була заснована. Обидві організації не залишилися афілійованим до 1972 року.

Символ щита була створена в Буффало, Нью-Йорк Карл Мецгер в 1939 році і перший офіційний план Синій Щит була заснована в Каліфорнії в тому ж році. Карл Мецгер був піонером в Блакитній руху, і він хотів дизайн, який би виділив новий план медичного обслуговування.

Незабаром процвітав як число Blue Shield Плани продовжував зростати. У 1948 році символом був неофіційно прийнятої дев’ять планів називається асоційованим план медичного догляду, яка згодом була перейменована в Національну Асоціацію Плани Blue Shield.

Протягом багатьох років, Blue Cross і Blue Shield концепції медичного страхування взявся. Blue Cross Blue Shield асоціація була створена в 1982 році шляхом злиття Блакитного хреста асоціації та Національної асоціації блакитні плани щита. Коли Блакитного хреста і Блакитного щита організацій об’єдналися, їхні символи бренду також об’єднані і став одним з найбільш відомих символів в Америці.

Щоб показати, наскільки великою вона стала в 2003 році Блакитного хреста і Блакитного щита Асоціації взяв в $ 182 700 000 000 доходу. Еволюція регульованого охорони здоров’я в США тісно пов’язана з проектами-Blue Cross Blue Shield.