Історія кур’єр страхування

Доставка товару

З незапам’ятних часів, і торгівля, вантаж перевозився з місця події або виробництва до місця, де вони необхідні, і часто ці поїздки були небезпечними і чреваті природними небезпеками і небезпеками. Перед літаків було тільки дві можливості, перевезення по суші і морського перевезення. Можна думати про багатьох прикладах морського транспорту за останні дві тисячі років, небезпечна і важка, що це було. Спеції, шовк і чай був би першим, щоб його вважали всі знають-східних торгів з Китаю і з Індії.

Народження страхування

Перше страхування перевозяться товари виникло в Китаї, де купці поширювати свої товари через кілька човнів, так що якщо один човен була втрачена то, принаймні, там були й інші човни, що стояли шанс отримати до місця призначення. Вавилонське купці взяти кредит для фінансування пересиланням, і приєднаний до цього кредиту становила премія, яку б списати кредит у разі перевезення буде втрачений.

Перевезення вантажів по суші

Небезпечні, як це було, морські подорожі ще безпечніше, ніж подорож по суші. Однак прийнятті вантажу по суші на всіх континентах. Наприклад, що більшість людей чули про Trail є ладан, вивчені нещодавно в ефірі BBC. На цьому шляху ладану було прийнято дві тисячі миль по всьому Близькому Сходу, прибувши в кінці кінців в Європі. Більше місцеві приклади можна розглядати, наприклад, носіння вина з Франції, Італії та Іспанії до Великобританії. Навіть у Великобританії, можна досліджувати перевезення тканиною з Північного Mills в Йоркшир і Ланкашир, на південь. Іншим прикладом є те, що при перевезенні риб від берегів до області всередині країни, і, звичайно, початок поштової служби.

Умови для дострокового кур’єрів

У середньовічні часи дороги були б бідними, і для більшості з країни, товари були б нести Pack Horse. Незважаючи на повільний, напевно, тільки в змозі покрити 30 миль в день, ці ведмедя більше схожості з сучасними кур’єрів день, так як вони не зупиняться міст, щоб залишити товарів, і, можливо, підібрати інші товари в зворотний шлях. Листи також були проведені на конях, послуга, яка почалася після нормандського завоювання Англії в 1066 році, і був розроблений Карлом I, який відкрив свою Royal Mail для публіки в 1635 році.

Хоча перший договір страхування був укладений у Генуї в 1347 році, малоймовірно, що невелика індивідуальних трейдерів, або кур’єрські послуги, виграла б від цього, вони мали б взяти на себе ризики перевезення на собі. Страхові компанії вперше приїхав до Великобританії в 1830-х роках, одразу після поїзда мережі почали перевезти вантаж, пошту і пакети, і люди-революцію в транспорті. Але люди і трейдери, які скористалися цією незвичайною нової транспортної були б ще більш уражені, якби побачили справжній день мережі автомобільних і залізничних, а також широкі і швидкі поставки посилок і товарів які ми зараз сприймаємо як належне.