Історія Медігеп план медичного страхування

Походження плани в галузі охорони здоров’я догляд страхування можна простежити в 1694 році, коли вона була вперше запропонована Х’ю Chamberlen старійшини з родини Петра Chamberlen. Перша форма планів медичного страхування була доступна на ринку в якості випадкового страхування планує наприкінці 19-го століття. Перший випадково страхові плани були дещо як сучасні плани інвалідності день страхування. І до початку 20-го століття не було ніяких інших медичних страхових планів, окрім цих випадкових страхування, доступних на ринку. Тому плани страхування від нещасних випадків може бути легко розглядається як перша форма медичного страхування, доступних на ринку. Однак після того, як норма закону під час початку 20-го століття цей вид страхування був класифікований під страхування на випадок інвалідності.

Відповідно з цією політикою окремих страхувальник повинен платити щорічно, щоквартально або щомісячно премій, як зазначено в договорі і від імені яких страхова компанія зобов’язана платити за медичні витрати, CO платежів і франшиз, як зазначено в договорі уточненого плану. Ви повинні бути впевнені, що не буде ніяких додаткових коштів, які платежі, вироблені компанією, а більше, ніж те, що написано в договорі. На додаток Medicare плани людина буде в змозі покрити свої зайві гроші яких не оплачується первісної політики. І цей розрив між претензією і оригінальне мають грошей можна вирішити ці Медігеп політики. Таким чином, в цьому випадку, якщо вам потрібно повне покриття, то ви повинні опинитися перед обличчям необхідності мати план Medicare доповненню разом з вашою оригінальною політики Medicare так що ви можете погасити всі свої медичні рахунки. І ці плани дванадцять стандартних Medicare доповненню полісів, деякі приватні компанії. Ці плани відносяться до категорії під літерою охоплює через L.

Від нашого обговорення докладно можна сказати, що те, що медичне страхування, як відомо, всі ми сподіваємося. Як нам належить обговорити про Medicare доповненню планів або Медігеп планів, тому краще сказати, що план медичного страхування є допомога допомога для вашого непередбачені медичні витрати. Це договір між фізичною особою та страховою компанією, в якій тип і обсяг видатків на охорону здоров’я, які будуть охоплені в плані зазначені і щодо яких індивідуальні зобов’язується оплатити страхові внески. Ці контракти оновлюються щомісяця або щорічно. Але його основне, що трохи відрізняється в нашій політиці. З самої назви можна припустити, що є певний розрив покриття між двома речами. Насправді оригінальний здоров’я Medicare плани знаходяться під державною адміністрації, але ці плани не в змозі оплатити всі витрати провів у лікуванні політик. У цьому положенні людина може зіткнутися з реальними труднощами, щоб вистачало грошей. Для їх переваги тільки деякі приватні компанії ввели цей план імені Медігеп плани або плани Medicare добавки, які дійсно доповнюють вихідний плани відповідально.