Ірландські пенсій – те, що вам потрібно знати

Важливо, щоб повною мірою враховувати всі варіанти доступні для вас при розгляді питання, щоб почати пенсійного плану. Ця стаття дасть вам деякі відомості, які необхідно мати на увазі при прийнятті цього важливого фінансового рішення. Коли ви вирішуєте, чиї пенсійні варіант краще для вас, потрібно враховувати наступні моменти:

По-перше, ви повинні завжди досліджувати різні пенсійні провайдери, а також індивідуальні плани пенсійної що кожна компанія пропонує з метою забезпечення того, щоб ви повною мірою інформовані про різних звинувачень, які будуть або можуть, бути звернено стягнення на вас. Одним з ключових порівняння, щоб зробити-заряд відмінності між зацікавленими сторонами пенсій та персональні пенсії. Зацікавлених пенсій в Ірландії часто роблять витрати на такі приміщення:

1) приватних пенсійних стягувати комісію за управління, і ці, як правило, видається на щорічній основі. Будьте впевнені, що ви обізнані про кількість, що вони дозволені законом заряджати, як звинувачення підлягають обмеженням та пенсійні провайдери за законом зобов’язані дотримуватися цих межах.

2) Є щорічні збори для фізичних осіб, що купують зацікавлених пенсії. Ті особи, які придбали їх пенсійного плану до 6 квітня 2005 року, буде стягуватися річній ставці 1% протягом всього терміну пенсійного плану. Однак ті люди, які придбали свої плани після зазначеної дати, або які перенесли свої пенсії альтернативну схему, буде знята на межі 1,5% протягом перших 10 років членства.

3) На додаток до щорічної плати за управління, пенсійні провайдери отримують можливість зробити плату за застосовно витрати, що вони, можливо, зробили по відношенню до індивідуальної схеми пенсійних зацікавлених сторін.

4) послуги, які приймаються на додаток до тих, які вимагаються за законом повинен бути вибір на користь індивідуального користувача.

5) Деякі провайдери пенсійного зацікавлених працювати система, при якій повернення капіталу передбачено протягом певного періоду часу, це означає, що якщо пенсійний тримач вирішує відмовитися від пенсійного до певного періоду, сума повернення не може бути таким же в іншому випадку, як це було б, якби вони вирішили залишитися в тій же схемі протягом усього строку.

6) Для працівників, внески можуть бути додані до зацікавленим сторонам, професійні та особисті пенсійні їх роботодавці. При розгляді питання про можливість зацікавлених сторін пенсійних важливо, що ви обговорюєте з вашим роботодавцем, чи дійсно вони готові внести свій внесок, а також, де вони стоять у відношенні будь-яких професійних пенсійних систем.

7) Різні пенсії дозволяють власникові мають різні ступені контролю над адміністрацією плану, такі, як спрямування коштів. При виборі пенсійного плану важливо визначити кількість розсуд, що ви сподіваєтеся, щоб мати над схемою, беручи до уваги такі речі, як є у вас часу або знань, щоб зробити це.

8) Для тих з вас, хто вже робить внески до пенсійного план, але в нерішучості щодо того, чи залишатися з Вашими пенсійними постачальника, переконайтеся, що ви в курсі звинувачень ви можете піддатися, щоб, якщо ви вирішили змінити плани або провайдера.

Найбільш поширеними способами оплати використовуються пенсійні провайдери регулярні платежі протягом певного періоду, а й інші варіанти існують які ви повинні враховувати при виборі пенсійний план, який найбільше підходить для вашого фінансового становища.

Деякі провайдери пропонують клієнтам пенсійного можливість зміни кількості і розстрочка уподобання своїх регулярних платежів протягом усього терміну їх пенсії. Якщо ви будете платити плату за оформлення таких змін залежить від конкретного постачальника, а також індивідуальною схемою і ці важливі аспекти, щоб прийняти до уваги при виборі пенсійного плану.

Деякі пенсійні плани існують, які дозволяють вкладників робити одноразові або кілька одноразових внесків. Як правило, витрати, пов’язані з такими видами пенсійного нижче, ніж ті, які виплачуються на регулярній, фіксовану суму, основі.

Особиста і приватних пенсійних надзвичайно ефективні способи економії для виходу на пенсію, вони спеціально створених для цієї мети результат і як такі мають широкий ряд переваг, таких як велика кількість податкових пільг на внески. Вони також є вельми доречними в цей період економічного неспокою, в якості внеску може бути зроблено навіть у періоди безробіття, на відміну від професійних пенсій.

Інформація, представлена ​​в цій статті, призначений в якості приблизного орієнтир у пенсійні плани, і, отже, повинні розглядатися в якості відправної точки тільки. Є багато шляхів для осіб, які шукають кращий рада для того, щоб переконатися, що вони купують найбільш відповідний пенсійний план для них доступний. Обговорюючи всі хвилюючі вас питання з фінансовим консультантом, або пенсії постачальник, це кращий рада, який ми можемо запропонувати.

Ця стаття заснована на власних спостереженнях автора і досліджень і не пов’язаний ні з третього партійними організаціями.