Інформація про страхування автомобіля

Страхування автомобіля також відомий як страхування авто або страхування автоцивільної відповідальності. У більш широкому сенсі страхування автомобіля також відомий як страхування автотранспортних засобів, які можна придбати для легкових, вантажних та інших типів транспортних засобів. Основна мета страхування автомобіля є забезпечення захисту від усіх втрат, що відбувається під час дорожньо-транспортних пригод, а також забезпечує захист від відповідальності, які можуть бути понесені в результаті нещасного випадку.

охоплення

Мінімальний рівень страхування автомобіля кожен автомобіліст, необхідних для виконання залежить від індивідуального правової держави. Страхування відповідальності покриває всі претензії до страхувальника. Коли ви їдете в автомобілі або будь-якому транспортному засобі, що не належить вам, то в цьому випадку ви потрапляєте під власника політики автомобіля. Власників не політики можуть бути запропоновані, які охоплювали б будь-якого транспортного засобу застрахованої особи приводу. При оренді автомобіля і якщо у вас є повне охоплення всеосяжної політики, то він також застосовується до прокатних автомобілем. Якщо ви проводите оплату через Visa або MasterCard, то карта забезпечить добавку зіткнення пошкодження покриття з орендою автомобілів, але існують деякі обмеження, тому просимо заздалегідь.

відповідальність

Відповідальність частиною страхування автомобіля є сума покриття для пошкодження застрахованого водій під час аварії. Наприклад, якщо водій під час водіння автомобіля пошкодження бік будинку під час аварії, то страхування відповідальності буде платити за збиток до суми відповідальності.

зіткнення

Зіткнення частиною страхування автомобіля є сума покриття за пошкодження автомобіля під час аварії для застрахованої особи, яка підлягає відрахуванню. Основною метою цього покриття буде платити за ремонт пошкодженого транспортного засобу або оплатити готівкою вартість транспортного засобу, якщо він не підлягає ремонту. Це покриття не є обов’язковим.

комплексний

Всеосяжне частиною страхування автомобіля є сума покриття за пошкодження автомобіля, крім аварії для застрахованої особи, яка підлягає відрахуванню. Якщо автомобіль на шкоду пожежі або вандалізму або якщо є втрати, пов’язані з крадіжкою або погоди або впливу на тварин, то це покриття використовується. Основною метою цього покриття буде платити за ремонт пошкодженого транспортного засобу або оплатити готівкою вартість транспортного засобу, якщо він не підлягає ремонту або у разі його втрати. Це покриття не є обов’язковим.

Неможливість використання

Якщо застрахувати транспортний засіб є непридатним для використання, то під час автомобіль відремонтували то неможливість використання охоплення страхування автомобіля покриває витрати на оренду автомобіля.

Страховки або застраховано недостатньо покриття

Якщо під час аварії на вині партії або не мати страхування автомобіля або не має достатнього страхування автомобіля для покриття втрат, то ваш автомобіль страхова компанія діє як на автомобіль страхової компанії вини партії.

Виграш кредит або лізинг виграшу

Якщо вартість автомобіля менше, ніж сума, за службовим кредиту, то це негативний власний капітал покриває цю частину автомобіля страхове покриття у разі, якщо транспортний засіб не підлягає ремонту в результаті аварії або будь-якого іншого не зіткненнями втрат.

Буксирування або допомога на дорозі

Буксирування та іншим допомогу на дорозі під час катастрофи охоплюються іншими охоплення, але якщо є буксирування та інші допомога на дорозі у зв’язку з відсутністю аварій, пов’язаних з аваріями, спущені шини, газові виходи, то ця частина автомобіля страхове покриття використовується.