Інформація по страхуванню життя

страхування життя

Нижче наводяться деякі цікаві роботи конкретної інформації по страхуванню життя. Які професії небезпечні? Твоя? Вам потрібна додаткова страхування життя в результаті підвищеного ризику у вашій роботі? Бюро статистики праці говориться в десятку найнебезпечніших робочих місць:

1. лісозаготівників
2. льотчиків
3. робітників-будівельників
4. водії вантажівок
5. ферми професій
6. Groundskeepers
7. робочі
8. Поліція і детективи
9. теслі
10. продажів професій

Чи є ваше життя адекватного страхового покриття?

Деякі професії пов’язані з ризиком, деякі ні. Але незалежно від того, що ви заробляєте на життя, ви повинні ретельно вивчити Ваші потреби по страхуванню життя. Страхування життя буде гарантувати, що фінансові потреби ваших близьких піклуються після смерті. Якщо ви один, ні з ким по-справжньому фінансово залежить від вас, ви, ймовірно, ніколи не використовувати для страхування життя. Але якщо будь-яке з наступних тверджень звучить правдоподібно для вас, то ви повинні розглянути можливість отримання страхування життя:

O Ви одружені і ваш чоловік залежить від вашого доходу
Про вас є діти
Про Вас є старіння батьків або інвалідів родич, який залежить від вашого доходу
Ø Ваші пенсійні накопичення, пенсійні або інші рахунки грошові кошти не будуть належним чином підтримувати своїх близьких після смерті
O У вас є великий нерухомості та очікуємо зобов’язані податки на спадщину
O ви є власником бізнесу
Калькулятори та листи доступні в Інтернеті, щоб допомогти вам визначити, скільки страхування життя вам потрібно. Ви можете звернутися до страхового агента або брокеру, який може допомогти вам визначити, який тип страхування життя краще для вас і суми покриття вам потрібно. У ці дні, це не тільки проста задача сказати: «Мені потрібно купити страхування життя” і отримати policly. Вам потрібно вибрати з цілого життя, термін життя, мінлива життя, загальної життя, поєднання цілого і термін, і т.д.
А як щодо інвалідності страхове покриття?

Якщо Ви працюєте в ризикованих занять, ви, напевно, знаєте, як важливо мати покриття страхування з непрацездатності. Але не варто розраховувати на державні програми, такі як соціальне забезпечення та компенсації працівникам в якості основного джерела захисту. Насправді, державні програми платять тільки обмежені вигоди при певних обмежувальних умов (наприклад, ви повинні відповідати суворим визначення інвалідності, щоб претендувати).
Ваш роботодавець може запропонувати страхова група інвалідності за низькою ціною або безкоштовно. Але ви також можете розглянути можливість придбання окремого страхового поліса інвалідності. Хоча ви будете платити більше для індивідуального освітлення, ніж для групової політики, ви часто отримують більше вигоди. І майте на увазі, що якщо ви залишите вашу роботу або в іншому випадку припинити ваші відносини з групою, ви не можете взяти свої політики щодо інвалідів з вами, і ви зазвичай не може перетворити його в окремі політики щодо інвалідів. Це означає, що ви можете залишитися без втрати працездатності, коли він потрібен найбільше.
Придивіться до цін для покриття

Так багато різних типів життя і політики в області інвалідності доступні, важливо, щоб навколо магазину для освітлення, щоб знайти policythat страхування життя відповідає вашим індивідуальним потребам. Оскільки страхових внесків широко варіюватися, отримувати котирування від декількох страхових компаній. Просто переконайтеся, що ви порівнюєте політики, які пропонують подібні пільги.

Будь ласка, зверніть увагу, що цей опис / пояснення дається тільки в якості орієнтира. Кредит: insurance.com