Інформація втрати працездатності

У федеральному законі, інвалідність знецінення, або фізичне чи моральне, які практично виключають можливість людини в основних шляху. Таким чином, інвалід не обов’язково народилися такими. Щось могло статися, щоб перешкодити йому виконувати нормальної діяльності. Переваги План також враховує це. У статті II, розділ 2.1 (1) визначення інвалідність є нездатність людини виконувати практично всі матеріальні обов’язки регулярної роботи людини, що дало б розумну кількість доходів у зв’язку з будь-яким медичним обумовленими знецінення, яке може можна очікувати, призведе до загибелі людини або які можуть продовжуватися і, як очікується, триватиме не менше року. Будь-який такий людина має право на покриття непрацездатності або страхування.

Є два види втрати працездатності – короткострокові та довгострокові.

Будь-які фізичні ушкодження, хвороби або вагітності в результаті повної втрати працездатності менш або рівно 180 днів підпадає під короткострокові страхування на випадок інвалідності. Покриття починається в перший день непрацездатності в разі аварії, і після сьомого дня непрацездатності у випадку хвороби або вагітності. Переваги не виплачується за ті дні ви не під контролем будь-якого лікаря, і інвалідності понад 180 днів не буде дано більше охоплення. Вигоди не виплачуються, поки ви кваліфіковані на користь компенсації ваших працівників.

Короткострокове страхування може бути придбаний за щомісячну допомогу у розмірі суми від $ 300 до $ 5000, будь-яка сума, в межах однієї третини від валового місячного окладу. Вартість страхування встановлюється на суму вашого щомісячного посібники обрали. Співробітники можуть збільшити охоплення будь-який час, або навіть купити новий,, просто показуючи чисте карантинне свідоцтво.

Будь-які фізичні ушкодження, хвороби або вагітності в результаті повної втрати працездатності в минулому 180 днів підпадає під Довгострокові страхування на випадок інвалідності. Прибуток відбивається і покриття починається після 180-й день повної непрацездатності у зв’язку з вагітністю, хвороби чи фізичних ушкоджень, і не тарифікується, поки ваш звичайний пенсійний вік визначається за датою вашого народження. Вартість довгострокової втрати працездатності заснована на суму вашого щомісячного посібники обрали. Щомісячні суми вигоди також варіюються від $ 300 до $ 5000 за довгострокові покупки охоплення інвалідності.

Тим не менш, це ще не подання позовної заяви на допомогу з інвалідності, або короткострокові або довгострокові. Здача про втрати працездатності вимагає часу і зусиль. Отримати необхідні форми претензії, залежно від типу покриття ви хочете. Після цієї відповіді ясно і чесно. Форма складається з декількох частин, які зажадають участі людей, яких ви знаєте – роботодавець Порція, лікар порцій, і ви, позивача.

Роботодавець частини просто необхідно основну інформацію про вашу зайнятості – дати найму, заробітної плати і т.д. Лікар частини об’єктивного професійного лікаря вхідних і думку про вашу інвалідності. Остання частина є позивачем частини. Просто перерахуйте повну інформацію про вас.

Після завершення процесу, зібрати всі частини завершені поштою форму і мати їх фотокопії перед відправленням їх прямо в страховій компанії. Продовжуйте стежити за тиждень або два пізніше, щоб переконатися, ваша заявка була отримана і в даний час розглядаються.