Інтернет інвестування бюлетені не варто money_

Якщо ви вже достатньо довго, ви, напевно, бачили люди, як Джим Крамер і показує, як “швидкі гроші” на ТБ я не слідувати за кожним з цих шоу на регулярній основі, але я перевірити їх раз на час. Я знаю, з місця в кар’єр їх “попадання” смердить. Наприклад Крамер, хоча він ніколи не визнає, що це, право про його курсів акцій близько 50% часу. Це жахливо в моїй книзі. Я, ймовірно, може зробити краще кидати дротики в дошку.

Я подорожувати по Інтернету і спробуйте прочитати якомога більше, хоча. І одна з моїх улюблених сайтів, щоб читати, коли справа доходить до інвестицій бюлетені на фондовому сищик (у stockgumshoe.com). Є, ймовірно, мільйон або більше способів, якими інвестиційних послуг намагаються змусити вас розлучитися з вашими грошима, і одна з найстаріших трюків у книзі, є продати вам інформацію, яка зробить вас багатим. Зі сищик є досить гарний у винюхуванню фіктивні претензії (яких чимало).

У мене питання до людей, які продають ці курсів акцій є, якщо інформація є те, що є цінним, навіщо продавати його взагалі?

Я сам продає вирішення проблем (не курси акцій). І, звичайно, вони є рішення, які я або мій колега вигадав. Я дійсно пропонують інвестиційні послуги, але це програма, яка допоможе вам стати кращим інвестором, допомагаючи легко аналізувати акції. Чому продати? Ну, для початку є багато акцій, які я можу інвестувати, і я не даю рекомендацій. Звичайно, у нас є пул акцій, які зробили дуже добре, і ви завжди можете інвестувати в них, але у нас немає жодної спеціальної інформації крім того, що програмне забезпечення дає нас від SEC.

Єдина причина, хтось хотів би наше програмне забезпечення, тому що це робить інвестиції набагато простіше, ніж будь-який інший метод використовується зараз. І … Програма є прозорим. Всі розрахунки були легко доступні так що ви не думайте, що програма йде з довільними оцінками.

Правда, немає ніяких секретів інвестування. Це особливо вірно, якщо врахувати Положення про інсайдерську торгівлю. Яку «гарячий наконечник” роблять ці люди мають, що ви не можете дізнатися на свій розсуд?
Найбільш інвестиційних послуг ви знайдете в Інтернеті в ці дні тінисті в кращому випадку.

Але … навіть законні послуги є спільна проблема … навіть якщо вони можуть сказати вам, що акції, опціони, або інші продукти, щоб купити … вони часто не враховують, коли. “Коли” так само важливо (якщо не більшою мірою,), ніж самої акції.

Коли ви купуєте? І якщо вони скажуть вам, що вони залишають, коли продавати. І якщо вони досить сміливі, щоб сказати вам, як … ви повинні бути обережні установки? Накачування і скидання схеми? Звідки вони знають, коли слід увійти і вийти? Чому вони не сказав тобі?

Ціна акції дуже чутлива до нової інформації, тому я схильний вірити, що є мало мотивації для них, щоб дати вам найефективніші акції, які вони знають (якщо вони знають про його наявності). Якщо люди продажу бюлетеня не є професійним інвестором, ви не хочете його або її інформацією. Якщо вони є, то чому вони не збереження інформації, щоб себе так, що вони можуть зробити максимально гроші з їхніх власних вибори?

Просто щось, щоб думати.