Інструмент заміни дурість не ван страхування

Електроінструмент є основою будь-якого в галузі будівництва. Ну ось історія про тих, хто був до нещастя достатньо, щоб втратити його електроінструментів. Сем припаркував свій фургон за межами будівельного майданчика з ключем у замку запалювання, щоб він міг відкрити ворота сайту.

У питання часу, злодії перестали можливість і помчав у фургоні. У фургоні інструменти Сема влади. Він збирався довести ці електроінструменти, які будуть використовуватися на сайті. Без них робота Сема утруднено. До робітників, як і Сем, втративши свої інструменти, як віднімаючи дорогоцінну частину свого життя.

Деякі з електроінструментів, які були в його фургоні включати дриль (£ 160), ударний гайковерт (£ 590), бездротової Пазл (£ 170), верстат (£ 170), кутової шліфувальної машини (120 £), фуганок (180 £) , відсікання м’ясорубку (£ 340), гіпсокартон викрутки (120 £), поролон ніж (£ 230), лазерний рівень (£ 190), пила (180 £), Зубастик (£ 200), мотопили (160 £ ), далекомір (£ 330), дорожній вимикач (£ 790), маршрутизатор (£ 310), ножиці (210 £), і стіл бачив (£ 410). Якщо він буде купувати їх знову, загальна вартість електроінструментів становить £ 4860.

Більш погана новина очікує бідолаху. Хоча його фургон застрахований від пошкоджень і крадіжок, його фургон страховка не покриває зміст. Це додаткові витрати, але принаймні ваш вантаж буде захищений від пошкоджень і крадіжок. Так само, як у цьому випадку. Якщо його політика закрив інструменти влади, він не буде обстрілу з будь-якого більше грошей, щоб замінити його електроінструментів.

Ось чому важливо, що ви отримаєте краще ван страховий поліс. Є багато страхових компаній там. Ви можете отримувати котирування від декількох Інтернеті і порівняти кожен, щоб отримати найкраще справу для вас.

Тип вашого фургона і ваш бізнес буде одним з факторів, який тип політики вам підійде. Вам необхідно придбати страховий поліс, який має право охоплення. Ось чому просять навколо є важливим кроком у пошуку потрібного один до одного. Мало того, що ви знаєте, варіантів, ви також можете перевірити, який з них найдешевший, і це як раз для вашого бюджету.

Крім того, переконайтеся, що ви отримаєте відповідне покриття. Перевірте вміст вашого ван включені в страхове покриття. Ви ж не хочете опинитися на місці Сема, чи не так? Крім того, шукайте той, який дає урахуванням охоплення середнім водієм. Це важливо, особливо якщо ви не єдиний, призначені на управління транспортним засобом.

Щоб підвести підсумок всього цього, при пошуку ван страхування, шукати той, який оцінили в самий раз. Воно має бути доступним і відповідає вашим фінансам. Тоді ви повинні мати справу з відомими фірмами. Зробіть трохи досліджень щодо страхової компанії. Будьте впевнені, щоб вибрати той, який не має нечесний вчинок у минулому. Нарешті, ви повинні бути впевнені, що висвітлення саме для вашого автомобіля. Будьте впевнені, ви також отримуєте право ряд переваг з вашим страховим полісом, а таких, як гарантійних ремонтів, Аварійна служба, і заміну ван якщо ваш фургон ламається.

Сподіваємося, що ці поради допоможуть вам вибрати правильний ван страхування.