Індивідуальне медичне страхування – Основи Як для порівняння і вибору плану з використанням п’яти важливих особливостей

При купівлі індивідуального плану медичного страхування для себе чи своєї родини Є багато плану і носієм варіантів на вибір. Справді, вибір може здаватися переважною. Тим не менше, якщо ви знаєте, на що звертати увагу при порівнянні планів він може зробити завдання вибору плану набагато простіше.

Перша особливість вигода для порівняння між планами є щорічним податком. Це сума, яку ви повинні будете заплатити, перш ніж деякі або всі з інших переваг плану почати. Франшиза кількість може варіюватися від $ 400 до $ 10 000 і, як правило, розбиті між окремими франшиза (один член на плані) та сім’ю суми франшизи (двох або більше членів за тим же планом). Там може бути відмінності між тим, як комісії застосовуються до плану франшиза так читати дрібний шрифт, так що ви не здивовані. Загальне правило полягає в нижній річний франшизи тим вище щомісячна премія.

Друга перевага для порівняння є співстрахування. Співстрахування визначається як розщеплення медичних витрат між двома сторонами, в цьому випадку ви і страхова компанія. Співстрахування сума зазвичай вказується у відсотках і може варіюватися від 90 до 50 відсотків зі страхової компанії, яка виплачує більший шматок. Знову ж, планує з меншим відсотком співстрахування, що учасник несе відповідальність за, тим вище щомісячна премія.

Третя перевага, і, можливо, найважливіший план з встановленими виплатами для порівняння при покупці індивідуального медичного страхування, є максимум зі своєї кишені суму. Це також іноді називають зупинку кількість втрат. У разі, якщо понесені надзвичайно великий набір медичних рахунків це максимальна сума, яку ви б нести відповідальність за виплату в невозмещаемие медичні витрати протягом календарного року. Чим нижче максимальної з кишені суму, тим вище щомісячна премія.

Четверта вигода для порівняння є посібників на рецептурні ліки. Тепер дні багато індивідуальні плани медичного страхування не практично не мають рецепту пільги на ліки. Так що якщо вам потрібно заповнити рецепт і ваш план не розповсюджується на препарати, вам залишиться заплатити за ліки самостійно. Знайте, що навіть якщо ви не можете приймати будь-які приписи тепер, якщо ви коли-небудь необхідно в майбутньому, і ваш план не охоплює наркотики, вам не доведеться охоплення. Як тільки ви захворіли це дуже важко для оновлення вашого плану.

П’ятий елемент для порівняння між планами є щомісячної премії. Якщо гроші не мали значення, ми все б кращий план долара може придбати, однак більшість людей живуть на бюджеті і премії повинні бути розглянуті.

Є багато інших переваг, які важливі для вивчення, перш ніж приймати остаточне рішення з який план краще для вас. Тим не менше, якщо ви починаєте з п’яти найбільш важливих функцій, перерахованих вище, ви зможете звузити область пошуку до обмеженого числа планів, які мають право баланс франшиза, співстрахування, максимальна з кишені, про пільги на ліки, і щомісячні премії до відповідати Вашим потребам.