Індекс методи ануїтету кредитування

Індекс ануїтету заробляє зацікавлений заснований на зовнішніх фінансових індексів, таких як S & P 500. Інтерес, який зараховується на ануїтету на основі формули, яка пов’язана з базового індексу. Індекс ануїтету також зазвичай гарантується платити мінімальну процентну ставку так, що інвестори не втрачають свій первинний премій інвестицій.

Одна з найбільш важливих особливостей у визначенні фактичних Відсотки, отримані за договором кредитування є метод, який використовується для вимірювання величини зміни базового індексу. Три найбільш поширених методів щорічного скидання (Храпова), вища точка, а точка-точка:

щорічний скид:
• Відсотки визначаються шляхом порівняння значення індексу в кінці року контракт зі значеннями індексу на початку року контракту. Нарахування відсотків проводиться щороку протягом терміну дії договору.

вищої точки:
• За допомогою цього методу, індекс величина зберігається в різні моменти часу протягом терміну дії договору. Як правило, річний ювілей використовується в якості орієнтирів. Відсотки додана в кінці контракту і заснований на різниці між найбільшим значенням індексу і значення початкового індексу.

точка-точка:
• Останній метод виплачується в кінці терміну дії договору, схожа на найвищу точку методом. Однак кількість заснований на різниці між значенням індексу в кінці терміну і значення індексу на початку контракту.

Ці три методи може дати аналогічні результати протягом одного періоду часу або різко відрізняються результати під час іншого. Важливо, щоб інвестори досліджувати варіанти, які доступні на ануїтет ануїтет індексу політики вони зацікавлені в тому, бо є унікальні переваги і недоліки кожного методу.

Щорічний скидання метод має ту перевагу, що інтерес обчислюється щороку і що в майбутньому зменшується в індексі не може вплинути на інтерес, які були зароблені в попередні роки. Недоліком для щорічного скидання в тому, що рівень участі може змінюватися щороку. Загалом, його рівень буде нижче, ніж інші методи індексації. Іноді цей метод також у поєднанні з кришкою на суму відсотків, які можуть бути отримані в даному контракті року.

Перевага вищою точкою методу є те, що клієнт може отримати більш високу суму відсотків, ніж інші методи, якщо індекс досягає найвищої точки до початку або середині контракту, потім падає в кінці терміну дії договору. Проте недоліки, що цей метод іноді приходить з кришкою і нижній участь швидкістю, ніж інші методи. Крім того, деякі державні контракти, що якщо ануїтету здається контракту до кінця терміну, то відсотки анульований.

Останній метод, точка-точка, має ту перевагу, що багато контрактів мають більш високий коефіцієнт участі, ніж інші методи ануїтет індексу з інтерес не можуть бути розраховані до кінця політики. Однак, як і з вищою точкою методу, деякі контракти не будуть платити відсотки, якщо ануїтет здається раніше терміну закінчилася.

Три індексу ануїтету кредитування обговорюваних методів здатися схожими, однак, прив’язаних до індексу інтерес, який виплачується ануїтет буде сильно залежати від того, який метод використовується для конкретної політики. Таким чином, важливо, щоб інвестори зважити всі за і проти кожного методу і вибрати один найбільш відповідний для поточних тенденціях ринку.