Іліт – безвідкличний траст зі страхування життя

Безвідкличні Страхування життя трастів (ILITs) планують інструменти використовуються для підтримки страхування життя доходи за межами оподатковуваного майна.

Наприклад, якщо подружня пара має маєток 6000000, вони можуть передати 4000000 наступному поколінню немає податку, якщо вони створені належні механізм цільових скористатися максимальний термін кредитів єдиною. Це залишає 2000000 раніше, підлягає оподаткуванню відповідно до чинного законодавства.

Логічного, що потрібно зробити, це придбати страхування життя політика виживання для прогнозованого податку. Тим не менше, політика набула в порядку, більшість людей знайомі з того, що проблема не вирішена, вона посилюється.

Якщо пара має ніяких “випадки володіння» в політику, він буде включений до складу спадщини. Придбання одного мільйона доларів політика збільшує майно 7000000. Чотири мільйони проходить оподатковуються, але тепер оподатковуваного майна становить 3 мільйони. Це призводить до збільшення податку на близько $ 225 000.

ввести безвідкличний траст зі страхування життя.

Адвокати проекту безвідкличні трасти страхування життя. Довіра буде застосовувати для власних Федеральний номер ІПН. Довіра можна буде застосувати і для страхового поліса життя виживаності. Це буде заявник, власник і бенефіціар політики. Типова формулювання “Джон і Мері Сміт безвідкличний траст зі страхування життя від 5 квітня 2007 року, JPMorgan Chase Bank, довіреної особи.”

У цьому прикладі, так як ні Джон, ні у Мері є будь-які “Захворюваність власності” у політиці, це не буде частиною їх оподатковуваного майна.

власник і бенефіціар

На відміну від використання Іліт, я працював з кілька випадків, коли єдина дитина або діти власником і бенефіціаром. Це може спрацювати. Тим не менше, кожен рік подарунок батькам гроші, щоб заплатити премію, немає ніякої гарантії, що ці гроші будуть використані для оплати страхового внеску. Крім того, діти, як власники, мати доступ до грошових цінностей. ІПЛІТ має набагато більше впевненості.

Я бачив піклувальника бути дитиною, адвоката пари, бухгалтер чи давній друг сім’ї. Все це буде працювати, але не-упередженим третьою стороною, такий як банк, набагато краще. Якщо фізична особа є довірчим, назвати банк в якості наступника піклувальника. Банки не вмирають.

Лист Crummey

Як правило, премії зі страхування життя оплачуються батьками у вигляді щорічних подарунків безвідкличний траст зі страхування життя. В даний час (2007) людина може дати до $ 12 000 кожен рік, щоб стільки людей, скільки вони хочуть, не сплачуючи податок на дарування або мають суму віднімають з їхнього життя винятку. Тим не менше, ці подарунки повинні бути “справжній інтерес” подарунки, які означають, одержувач повинен мати права на негайне подарунок.

Дарунки ІПЛІТ, для виплати премій на поліси страхування життя належить Іліт, не «справжній інтерес” подарунки. “Crummey” Лист кваліфікує дар, як “справжній інтерес” подарунок. Лист не Вошивої чи погано написана, лист бере свою назву від суду справи, порушеної в 1968 році Кліффорд Crummey, який намагався зробити це ж саме: робити щорічні подарунки представляють інтерес подарунки. У кінцевому рахунку, результат справи вимагало використання листа, в даний час відомий як “Crummey” листи.

Лист висилається щороку, щоб кожен з бенефіціарів Іліт. Він просто говорить, що подарунок був зроблений на Іліт і вони можуть відмовитися від нього, якщо вони хочуть протягом певного періоду часу, як правило, 30 або 60 днів. Якщо вони не скористатися цим правом, подарунок стає справжнім подарунком інтерес.

Очевидно, що «розуміння» між батьками і дітьми, щоб ігнорувати ці листи, так як вона є частиною загального плану нерухомості. Щорічні подарунки і наступні щорічні Crummey літери не повинні піти до дітей з правоздатністю, таких як вік 18. Я бачив листи, написані до 4-місячних немовлят. У цьому випадку, незважаючи на те, що дитина була не в змозі прочитати лист або зрозуміти обгрунтування планування нерухомості за нею, вона не здійснювати своє право на подарунок. Уф, іншим юридичним кулі ухилився.

Як ви можете бачити, це дуже важливо для організації щорічної розробці цих Crummey букв. Деякі департаменти банків довіри використовується для надання цієї послуги, якщо вони були піклувальником довіри. Це було просто ввічливість, як вони ніколи не побачать або керуючим будь-якого з надходжень по страхуванню життя.

Найкраще, щоб ваш адвокат означають букви. У мене є один клієнт, юридичної фірми (на підставі письмового набір інструкцій) володіє вищими повідомлення від компанії зі страхування життя відправляються на їх фірму, підготувати і відправити Crummey букв, а потім платити премію. Всі клієнт повинен зробити, це відкрити лист щороку з юридичної фірми вказує премії обумовлений і відправити їм чек. Крім цього, вони не повинні були поворухнути пальцем. Хорошим обслуговуванням.

Якщо у вас є майно, яке підлягатиме податки на спадщину і ваші радники пропонують поліси страхування життя платити податок зі знижкою, переконайтеся, що ви оцінити використання безвідкличний траст зі страхування життя.