Іллінойс страхування безперервної освіти – все про Рот ІРА

З 1 січня 1998 року, більшість людей можуть фінансувати Roth IRA. Максимальний внесок становить $ 2000, як і в регулярному ІРА, але людина не може встановити Roth IRA, якщо вони показують, скоригованого валового доходу (AGI) у розмірі 110 000 (один) або $ 160 000 (у шлюбі). Якщо регулярне ІРА перекинувся в Roth IRA, що гроші не підлягає розрахунку AGI. Крім того, всі доходи повинні бути «зароблений дохід», тобто заробітна плата, поради, премії, комісійні тощо)

Є певні переваги в Roth IRA, таких як:

1.Earnings рости і посилювати оподатковуються (Не податків відкладено).
2.А людина не повинна піти у віці 70 ½ (немає обмежень).
3.Contributions може продовжувати минулому Вік: 70 – але це має бути зароблено доходів.
4.Якщо Roth IRA становить не менше 5 років, і власник принаймні, 59 ½, ріст і доходи не оподатковуються!
5.There є винятками з 5-річного віку і 59 ½ правила, наприклад, якщо власник стає інвалідом або вмирає, або одноразовий максимально виведення $ 10 000 не допускається.
6.Withdrawals основного не обкладаються податком, навіть у перші роки.
7.The доходи від Roth IRA буде проходити без справляння податків спадкоємців.

Лі Рот ІРА або традиційних ІРА краще для людини, багато залежить від того, людина може відняти внесок ІРА від податків на прибуток, і увага повинна бути зроблено, щоб податкові кронштейн, скільки грошей буде дозволено з’єднання і т.д. Там дійсно немає простої відповіді, але практично все зводиться до чи особу (та / або чоловіка) повинен переваги традиційних ІРА кожен рік, коли податкові декларації подані, – іншими словами, за $ 2000 людина франшизи важливо зараз, і якщо так, то традиційні ІРА буде робити цю роботу.

Однак, якщо тільки зростання в наступні роки має важливе значення, то Roth IRA має суттєві переваги. Тим не менш, гроші кожен рік, який проходить в Roth IRA оподатковується як звичайний дохід в цьому році.

перетворення ІРА Roth IRA

1.Якщо хтось розглядає пролонгації традиційних ІРА в Roth IRA, вони повинні будуть платити прибутковий податок на традиційному ІРА, але немає ніяких податкових штрафів. Якщо людина повинен перетворити залежатиме від податкової категорії людини як у деяких випадках це може спровокувати зростання в іншу податкову категорію. Питання такого роду слід віднести до податкового адвоката або бухгалтера.

Рот проти ануїтету

Основними перевагами над ануїтету Roth IRA в тому, що те, що немає ніяких обмежень щодо того, скільки може бути інвестовано в ануїтет щороку, і немає максимальної суми, яка може бути інвестована.

Переваги Roth IRA є:

1.А Roth IRA може забезпечити більше інвестиційних можливостей, такі, як можливість інвестицій в акції, облігації, трасти нерухомості, і, так, навіть ануїтети.
2.There немає податків при виведенні відбувається, або власником або спадкоємця. Пам’ятайте, що з ануїтету тільки директор школи може бути відкликана податковими пільгами, і зняття зростання оподатковується як звичайний дохід, а не як приріст капіталу.
3.There немає “вперше власник будинку” звільнення від сплати податку з ануїтету. Roth IRA має максимум $ 10 000.

ануїтет і Рота?

У цей момент може здатися, що якщо потенційний клієнт схиляється до створення Roth IRA, ануїтет продавця повинна піти. ЧОМУ? Roth IRA (або традиційних ІРА) просто податку на транспортний засіб, щоб спонукати людей заощаджувати. Зберегти в чому? Що не так з ренти, заради бога?

Якщо людина хоче, щоб мати можливість мати гарантію мінімальна процентна ставка з інвестицій, більше, ніж той, який надається CD банку, то ОВНС є прекрасним засобом для Roth IRA.

Переваги використання будь ануїтет, в традиційних ІРА або Roth IRA викладені в різних розділах даного тексту. Пам’ятайте, що IRA і Roth IRA програми спеціально розроблені для тих, хто заощадження для виходу на пенсію. І що краще, ніж транспортний засіб заощадження ануїтет?