Іллінойс Страхування безперервного edication – однієї премії відкладених ануїтетів

Деякі з основних елементів, які повинні бути відомі для того, щоб рекомендувати особливий однієї премії відстрочений ануїтет
(SPDA):

Компанії-емітента. Як і всі політики, рейтинг компанії-емітента повинні бути прийняті до уваги. Якщо агент рекомендує політику від конкретної компанії, що в кінцевому підсумку береться по регулюючим відомством через фінансові труднощі, принаймні, професійної репутації агента буде боляче, може бути непоправним.

Скільки SPDAs чи компанія? Якщо компанія має кілька типів SPDAs, це, звичайно, зобов’язує агента, щоб дізнатися, в чому різниця між продуктами. Це може бути можливим, щоб запропонувати заявнику більш широкий вибір з тим же страховиком – що може бути кращим або найбільш безпечні фінансові компанії.

Мінімальна премія за план. Це може варіюватися від $ 5000 до $ вгору 50 000, більшість з них в $ 5000 до $ 10000 діапазону. Не можна було б доцільно, щоб запропонувати ануїтет з мінімальним премію в розмірі 25 000, коли заявник має тільки $ 10000, щоб інвестувати в ануїтет.

Максимальний вік випуску і максимального терміну аннуітізаціі. Це може варіюватися від 80 до 95 питання віку, і вік від 85 до 99 до невизначених для аннуітізаціі віку. Для літніх (дуже) людини, це може бути дуже важливо. Пам’ятайте, що багато людей похилого претенденти на SPDAs які можуть дозволити собі значні премії, ймовірно, також мають відмінні адвокати в разі ануїтету не працює, як очікувалося. /

Поточна процентна ставка. Поточна процентна ставка стрибає повсюдно – на початку 2004 року, наприклад, одним з найбільших письменників SPDAs, поточні ставки варіювалися від 4,25% до 10,48%. Найвища процентна ставка не може бути єдиним критерієм, що має значення, але це, звичайно, важливо. Клієнти зазвичай хочуть “великий удар для долара” або чому вони не мають його.

Бонусні У процентна ставка? Знову ж, це в діапазоні від 0% до 7%. Можна було б припустити, що компанії з найвищим бонусом буде мати найнижчу процентну ставку – але це не завжди вірно. Наприклад, компанії з 10,48% діючої процентної ставки, має бонус у розмірі 7%. Ще раз доводить, агент повинен бути знайомий з контрактом.

Мінімальна гарантія інтересу. Діапазони від 1,5% до 4,7%. Деякі можуть запитати, якщо це має яке-небудь відношення до досвіду або Поточна процентна ставка. Може бути. Наприклад, компанії, що пропонують 10,48% поточна процентна ставка та бонус у розмірі 7% має мінімальну гарантію на 1,5%.

Початкова SPDA ставка на нову політику і процентні ставки зарахування на SPDAs за останні п’ять років. Ця інформація важлива, оскільки потенційний покупець рента може хочуть точно знати, що були інші, отримали в останні роки. Агент повинен бути готовий до цього, як усім відомо, що процентні ставки впали останнім часом і що це дуже важко передбачити, що процентні ставки будуть робити в майбутньому. Дійсно не з приводу ні до чого, але, що цікаво, початкова швидкість за останні 5 років працювати з «не стосується» (очевидно) до висоти 8,25%. Процентна ставка зараховується варьировало від 3% до 5% (у тому числі деякі “конфіденційна інформація” -. Іншими словами, не наша справа) агент повинен бути в курсі того, що інтерес була зарахована на ануїтет, якщо вони мають ліцензію з компанією.

Суми платежів і зборів Surrender. Більшість компаній не мають не треба платити, тільки звинуваченням капітуляції. Це була вирішена в цьому тексті і може бути різним для пенсіонерів, ніж для інших ануїтетів.

Безкоштовний часткове зняття, якщо такі є і скільки на рік? Це дуже важливо. Агент повинен це знати “холодної”. У цей час є тільки одна компанія, повідомляють, що вони не мають часткове зняття. Інші компанії зробити такий висновок можна отримати негайно, щоб після першого року контракту (найбільш поширені), і більшість дозволяють на рік. Деякі дозволяють суми, на відсоток, наприклад, однієї компанії дозволяє негайного виведення з 10% вільного коридору. Інша справа, що повинні бути відомі. Холодна! Клієнти майже завжди хочуть знати, як вони можуть отримати свої премії (інвестицій) назад, якщо щось трапиться.

Стані, щоб претендувати Безкоштовний часткового зняття. Якщо вільний вихід дозволений, то яке клієнтові потрібно зробити, щоб претендувати на “вільний” виводу. Деякі компанії обмежують його у відсотки після закінчення певного часу минув, у дещо інших умовах. Вони відрізняються один від одного, так що знову, вона повинна бути відома.

Surrender Збори. Це не часткового зняття, очевидно, але це штраф, якщо ануїтет здалися. Зазвичай компанії мають капітуляції заряд 8-9-10% в перший рік, оцінюються вниз кожен рік, поки вона не дорівнює нулю чи ні зарядки, яка зазвичай відбувається в або про 10-му році. Досить стандартний, але хороший агент ніколи не брав би це як належне – одна компанія, наприклад, має звинуваченням у (з першого року в рік безкоштовно) 6-6-6-5-4-3-2-0%. Інший має 7-7-7-7-6-5-4-3-2-1%.

Ситуації, коли Surrender збори не стягуються. Смерть і аннуітізаціі універсально. Інші пропонують будинок престарілих, невиліковної хвороби або лікарні ув’язнення. Одна компанія додає стихійного лиха (якщо це звучить надумано, думаю, ураган Чарлі!). Іноді, якщо смерть відмовився, він відмовився, тільки якщо додатково користь смерті вибраний. Якщо це були пропущені і смерть ануїтету сталося, комусь доведеться нелегко пояснити, до спадкоємців, що варіант не був обраний, що якраз трапляється бути охоплені майже всі інші ануїтети.