Є багато варіантів, коли мова заходить про медичне страхування

Є кілька рішень, які ви завжди будете робити, що зробити удар на себе або всієї родини, ніж прийняте вами рішення, що стосується вашого медичного страхування. Ви можете грати на поні, на футбол, або що-небудь ще, іноді легально, але ви ніколи не можете грати на медичне страхування, коли справа доходить до благополуччя Вам і Вашій родині. Є так багато різних видів медичної допомоги, які доступні, але вибір правильного однією з багатьох, які доступні є життєво важливим. Ви повинні бути терплячі, коли працювати ваш шлях через міріади документи, які вам потрібно пройти, щоб визначити найкращий страхування для Вас і Вашої родини. Ви можете вибирати між поліклініками (Організації підтримки здоров’я), ПФО (Організація бажаних постачальників), керованої медичної допомоги, POS (Point Of тарифні плани), або традиційні плани відповідальності (плата за обслуговування), але, знаючи, кращий вид страхування з тих, варіантів є найважливішою річчю.

Розуміння різних варіантів є найбільш важливим, що ви повинні зробити при вивченні ваших варіантів. Протягом багатьох років, план відшкодування був єдиний вибір. Ви могли бачити будь-якого лікаря ви хотіли, але суми франшизи може обходиться в кругленьку суму, і всі відвідувань швидкої допомоги повинні бути схвалені заздалегідь.

Managed Care є саме це. Ваші варіанти відходу “вдалося” у страховій компанії. Ви повинні побачити лікарі суворо всередині мережі, і є безліч процедур і стандартів, які повинні дотримуватися при отриманні медичної допомоги. Один велика перевага в тому, що вартість значно нижче, ніж багато інших варіанти.

План РРО в чому схожа на програму керованої медичної допомоги, але замість того щоб тримати вас у конкретну програму, РРО пропонує фінансові стимули, якщо ви залишитеся в рамках програми. Фахівців можна побачити в мережі без дозволу, але виходячи за межі мережі може коштувати вам багато грошей.

Точка плани обслуговування, як братські близнюк ППВ. У мережі фінансової пільги є однаковими. Ви можете звернутися до фахівця, але тільки зі схвалення вашого лікаря первинної допомоги. Насправді більшість речей, щоб зупинити через ваш основний лікуючий лікар. Ви також можете вийти з мережі і одержати деякий рівень охоплення.

Організації з підтримки здоров’я в значній мірі функції як “закриту панель” в цілому. Вони забезпечують економію коштів найбільших і найменш гнучкість. Доплати низькі на неіснуючі і з мережі лікарів заборонені. Догляд це зазвичай робиться в закритих сприяло порядку ведення або приєднання меншого практики. Спеціаліст відвідувань фільтрують через своїм сімейним лікарем і навіть рецепт заповнення може бути обмежено на панель. Зрештою ви повинні вирішити, що покриття буде надати Вам ідеальне поєднання послуг, функціональності та вартості. У рамках кожного виду страхування є підрозділи, які можуть краще підходять вам потрібна, більш обмежених і більш гнучка, більш дорогих і більш економічним. Подумайте про своє здоров’я і якого роду послуги, які ви, ймовірно, необхідно. Якщо у вас є діти вважають медичні огляди і т.д. потрібно школах; загальна вага, що вартість буде в довгостроковій перспективі і автор ваші кроки відповідно.